bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

 ما معتقدیم باید بر اساس یک برنامه دقیق برای تافل آماده شد و مطالعه بیش از حد هیچ کمکی به شما نخواهد کرد. اما چرا نباید بیش از حد برای تافل مطالعه کنیم؟ با ما باشید تا دلایل این مسئله را بدانید…

چرا نباید بیش از حد برای تافل مطالعه کنیم؟

چرا نباید بیش از حد برای تافل مطالعه کنیم؟

اگر شما در اسپیکینگ تافل باید نمره ی +۲۶ بگیرید و هر روز بیش از ۳ ساعت مطالعه می کنید، آن گاه احتمالاً بیش از حد برای امتحان تافل مطالعه می کنید.

اگر شما قبلاً برای مدتی طولانی و شاید ۳-۴ یا ۵ ساعت مطالعه کرده باشید، احتمال دارد متوجه این شده باشید که معمولاً در ساعت سوم یا چهارم تمرکز برای شما سخت تر می شود و در واقع یادگیری مطالب، ترکیب آن ها، و به کارگیری آن ها درآن چه که انجام می دهید، سخت تر می شود. به نظر می رسد که مغز شما خسته است، و احتمالش کم است که با شما کنار بیاید، احتمالش کم است که واقعاً روی منابعی که در حال مطالعه شان هستید، تمرکز کنید.

موقعی که شاگردان بیش از حد مطالعه می کنند، آن گاه شروع می کنند به تنفر از آن، یادگیری به آن اندازه موثر نیست، آن ها کم تر و کم تر یاد می گیرند، و ناگهان در موقعیتی قرار می گیرند که دیگر هیچ پیشرفتی ندارند.

توصیه ی من برای شاگردان این است که هر روز فقط به مدت یک ساعت و نیم مطالعه کنند.

اما وقتی شما مطالعه می کنید، مطمئن شوید که کاملاً متمرکز هستید، و کاملاً درگیر شده اید، و به طور کامل در منابع غوطه ور شده اید تا بتوانید به سرعت تا جایی که می شود، پیشرفت کنید.

یک ساعت و نیم مطالعه ی روزانه به مدت یک ماه خیلی بهتر از این است که هر روز به مدت یک هفته ۳ ساعت مطالعه کنید و سپس دیگر اصلاً مطالعه ای نداشته باشید. خود را فقط به مطالعه ی روزانه ی یک ساعت و نیم محدود کنید، و مطمئن شوید که از فرایند لذت می برید چون وقتی شما ازمطالعه لذت می برید، خیلی سریع تر می آموزید.

برای مثال اگر امتحان تافل شما یک یا دو هفته ی بعد است، مطالعه ی زیاد در روز احتمال دارد که به شما کمک کند تا با شتاب یاد بگیرید و آن اطلاعات را بیاموزید.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.