bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

مراکز برگزاری دوره های آمادگی PTE در ایران امروز کمک می کند که شما آزمون PTE را بیشتر بشناسید. پس با ما همراه باشید و قبل از آن این اینفوگرافیک آزمون PTE را ببینید…

آزمون PTE را بیشتر بشناسید

آزمون PTE را بیشتر بشناسید

PTE توانمندی گویشوران غیر بومی انگلیسی را در این زبان می­ سنجد. با اینکه آزمون PTE  عمومی برای آژانس­ های استخدامی و مؤسسات آموزشی مورد قبول است؛ وقتی داوطلب می­خواهد برای اخذ ویزا اقدام کند، نمی­تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای این مقصود PTE آکادمیک به کار می­ آید.

  • تمرین، کلید همه­ ی پاسخ ­ها است:
  1. خواندن متن از همه­ ی منابع باعث تقویت توانایی شما برای رسیدن سرعت خواندن بالاتر، اسکن کردن اطلاعات و جدا کردن نکات مهم می­شود. هرچه بیشتر ریدینگ را تمرین کنید، آسان­تر می­توانید در طی محدوده­ی زمانی به همه­ی پرسش­ها بپردازید.

وقتی مطالعه می­کنید، ذهنتان یک دیکشنری مخصوص به خودش را درست می­کند که باعث می­شود به راحتی و فوری بدون توقف­ های هر از گاهی راجع به موضوعی بنویسید و دنبال لغت مناسب بگردید. وقتی مقاله­ای می­نویسید، تلاش به تقویت استدلال­ های خود با مثال­ های مناسب کنید تا نمره­ ی بالاتر کسب کنید.

  1. برای عملکرد خوب در بخش لیسنینگ یک دفترچه یادداشت و یک خودکار دم دست داشته باشید تا بتوانید همه­ ی نکات مهم را همزمان که گفته می­شوند یادداشت کنید . می­توانید تمرینی ساده داشته باشید با گوش کردن به ویدئوهای یوتیوب با زیرنویس و سپس مطابقت دادن آن با زیرنویس ­ها.

آزمون PTE را بیشتر بشناسید

آرامش خود را حفظ کنید:

تلاش نکنید که بیش از حد آماده باشید و حواستان به اضطرابتان باشد. دانش­ آموزان در تلاش برای کسب نمره­ ی بالاتر تا روز آزمون درس می­خوانند. این باعث اختلال در عملکردتان می­شود. مطمئن شوید که ریلکس هستید و پیش از روز آزمون، خواب شبانه­ ی خوبی داشته­ اید.

از آنجایی که تماماً کامپیوتری است، پیشنهاد می­شود که آزمون آزمایشی آنلاین PTE را بدهید. یک آزمون آزمایشی ۳ساعته است که نتایجش در پایان نشان داده می­شود تا بتوانید به نقاط ضعف خود نگاهی بیاندازید و برای بهبود آن­ها کار کنید.

گزارش PTE آکادمیک داوطلب را در گستره­ی ۱۰ تا ۹۰ امتیاز ارزیابی می­کند. شامل نمره­ ی نهایی، نمره­ی مهارت­ های ارتباطی و مهارت­ های توانمندسازی می­شود.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.