bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

این پست به نکاتی در مورد تلفظ و سرعت صحبت کردن زبان انگلیسی اشاره می کند…

نکاتی در مورد تلفظ و سرعت صحبت کردن زبان انگلیسی

نکاتی در مورد تلفظ و سرعت صحبت کردن زبان انگلیسی

تلفظ

بسیاری افراد از کشور های مختلف تلفظ اشتباهی دارند زیرا معلم آنها تلفظ اشتباهی داشته است. در اکثر موقعیت ها، یکنواخت بودن بهتر از بد تلفظ کردن است. بدترین حالت زمانی است که کسی در هر کلمه ای خیلی بالا و پایین می کند. چیز دیگری که باید از آن اجتناب کنید بالا بردن صدا در پایان یک جمله است.

برای اصلاح تلفظ نادرست، باید به خاطر داشته باشید که هنگام شروع صدای خود را بالا ببرید و در پایان صدای خود را پایین بیاورید.  . شما نمیتوانید آن را به هیچ روش دیگری انجام دهید. من توصیه می کنم به بخش مصاحبه رفته و به یکی از فایل های صوتی ارائه شده توسط یک بومی زبان گوش دهید. شما تلفظ درست را می شنوید پس از گوش دادن به فایل صوتی، صدای خود را ضبط کنید و به آن گوش دهید. آیا مشابه هم هستند؟ اگر نه، سپس جاهایی که متفاوت هستند را پیدا کنید و اصلاحات لازم را انجام دهید.

این توصیه بسیار خوب است، اما اصلاح تلفظ کار آسانی است. شما تنها با کمی تلاش میتوانید صدای خود را اصلاح کنید. اگر دوست دارید که یک بومی زبان انگلیسی است،  معمولا می توانید تلفظ خود را  در چند درس اصلاح کنید. ضبط کردن صدای خودتان و گوش دادن به آن ممکن است خسته کننده باشد، اما داشتن تلفظ صحیح ممکن است خیلی زمان بر باشد.

سرعت صحبت کردن

اشتباه رایج افرادی که زبان انگلیسی را با بیان و تلفظ نادرست یادمی گیرند، سرعت صحبت کردن آنها است. بعلت اینکه آنها بیان و تلفظ درستی ندارند، به سختی می توانند افرادی که سریع صحبت می کنند را درک کنند. این بزرگترین مشکلی است که من از افرادی که اعتماد به نفس صحبت کردن را بدست آورده اند دیده ام.

به منظور بهبود ارتباطات و شنیدن “ببخشید” کمتر مهم است که از سرعت صحیح صحبت کردن برخوردار باشیم. برای افراد با اعتماد به نفس، توصیه می کنم سرعت صحبت کردن خود را کاهش داده و واضح صحبت کنید. کلمات را با هم مخلوط نکنید و مطمئن شوید که کلمات را با یک مکث کوچک برای کلمات که دشوار است جدا کرده اید.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.