bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟ با ما همراه باشید تا برخی از این راه ها را ببینیم…

چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟

چگونه با لهجه آمریکایی زبان انگلیسی را صحبت کنیم؟

۱

انگلیسی را بیاموزید. انگلیسیِ آمریکایی تا حدود زیادی درست همانند هر گویش دیگری برای زبان انگلیسی است. جدای از برخی عبارات، باهم‌گذاری‌ها، گویش‌ها و املای کلمات، بخش عمده ی زبان مانند انگلیسی رایج در بریتانیا، ایرلند، استرالیا، کانادا، زلاندنو و جاهای دیگر در سرتاسر جهان است. تفاوتهای جغرافیایی حائز اهمیتی وجود دارد که باعث می‌شود برخی از افراد بگویند این گروه‌ها به واسطه ی زبانی متداول از هم جدا شده اند. اما در حقیقت اغلب کلمات و عبارات یکسان هستند. اگر انگلیسی را بلد باشید و حرف گویشوران انگلیسی را هم متوجه شوید، به احتمال زیاد در آمریکا هم مشکلی نخواهید داشت.

۲

گوش‌تان به لهجه‌ها، گویش‌ها و واژگان عامیانه باشد. انگلیسی آمریکایی در بخش‌های مختلف ایالات متحده به صورت‌های متفاوت صحبت می‌شود. با دقت گوش دهید تا عبارات و باهم‌گذاری‌های منطقه‌ای را موقعیت‌های اجتماعی یاد بگیرید. وقتی از منطقه‌ای به منطقه‌ی دیگر بروید، تفاوت را متوجه خواهید شد.

  • برای برخی مقالات درباره‌ی لهجه‌ها و شیوه‌های بیان منطقه ای به (صفحه های اینترنتی) تقلید از لهجه ی تکزاسی، چگونه صحبت کردن با لهجه ی بوستونی، چگونه صحبت کردن با لهجه‌ی مناسب نیوجرسی، چگونه صحبت کردن مانند یک شهروند متداول نیویورک، و چگونه صحبت کردن مانند مردی جنوبی، سر بزنید.

۳

تعدادی از عبارات انگلیسیِ آمریکایی را یاد بگیرید. همزمان که جلو می‌روید یاد می‌گیرید، اما در این‌جا به فهرستی کوتاه متشکل از ۲ عبارت انگلیسی مورد استفاده در آمریکا اشاره می‌کنیم که صرفاً با آن آشنا شوید.

  • Awesome و cool برای توصیف چیزی عالی یا مثبت یا محبوب در آمریکا بیش از کشورهای دیگر به کار می‌روند و هر دو کلمه می‌توانند به غعنوان واکنشی مثبت به چیزی که فردی به شما می‌گوید هم به کار برود.
  • What’s up? یا Sup به صورت خلاصه. این عبارت برای وقتی به کار می‌رود که می‌خواهد اوضاع فردی دیگر را جویا شوید، ببینید چکار می‌کنند و به طور کلّی خوش و بش کنید. در موقعیتهای رسمی از لحاظ اجتماعای قابل قبول نیست اما استفاده از آن در میان دوستان ایرادی ندارد. اغلب توسط مردان جوان به کار می‌رود.

برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.