bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

اما چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید ؟ پس با ما همراه باشید…

چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید

چطور مکالمه انگلیسی را با یک آمریکایی شروع کنید

۱

برای برقراری ارتباط به انگلیسی تلاش کنید. از همه انتظار نداشته باشید که گویش منحصر بفرد شما را بداند یا درک کند. ایالات متحده ملّتی است که توسط مهاجرین پایه گذاری شد و همیشه تازه واردین را با آغوش باز پذیرا بوده است. با اینحال مردم آن ندرتاً سایر زبان‌ها را یاد می‌گیرند و حتی کمتر از آن به کشورهای دیگر سفر می‌کنند، پس اگر حرف شما را به خوبی متوجه نمی‌شوند یا به زبان شما صحبت نمی کنند… فکر نکنید که نادان هستند.

۲

با شوخ طبعی به سراغ تعاملات بروید. اگر انگلیسی را به خوبی صحبت نمی‌کنید و چیزی را می‌گویید که برای‌شان مفهوم نیست از شوخی‌های‌شان ناراحت نشوید. برای برخی آمریکایی‌ها، خنده یکی از راه ها برای کاهش یأس ناشی از موانع زبانی است؛ منظور بی احترامی نیست. شما هم بخندید، چراکه سوء تفاهم در ابتدای صحبت معمول و طبیعی است.

۳

بر اساس رفتار یک فرد فرضیه سازی نکنید. ممکن است با فردی خوش مشرب یا فردی پر رو آشنا شوید اما دلیل نمی‌شود که نماینده ی تمام ملت ایران باشند. به علاوه، رفتارها ممکن است بسته به اینکه کجا هستید و با کی صحبت می‌کنید متفاوت باشد؛ رفتار مردم در شهرهای بزرگ ممکن است تا حدی نسبت به رفتار آنهایی که در حومه ی شهر یا جوامع روستایی زندگی می کنند، متفاوت باشد. مردم در کلان شهرها کارها را تند و تیز تر انجام می دهند و شاید به نظر شما پر رو باشند. لطفاً این را به رفتار همه ی مردم در ایالات متحده تعمیم ندهید. اگر سه نفر نیویورکی رفتار بی ادبانه ای با شما دارند، وقتی به کشورتان باز گشتید به دوستان‌تان نگویید که «آمریکایی‌ها بی ادب» هستند.

۴

وقتی با کسی در آمریکا صحبت می‌کنید کمی بلندتر حرف بزنید. این در آمریکا کاملاً قابل قبول است و جوّ موافقت را ایجاد می‌کند.

۵

با ادب و با ملاحظه باشد. همیشه هر آنچه را در ذهن دارید به زبان نیاورید. منظور این نیست که همه ی افکارتان را خفه کنید، مقصود این است که طوری آن‌ها را بیان کنید که موجب ناراحتی میزبان‌تان نشود. رفتار مهم است و اهمیت دارد که مخصوصاً با فرد آمریکایی که میزبان شما در منزلش است با ملاحظه و مهربان باشید.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.