bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

این پست امروز بررسی می کند که آیا کشور یا زمان شرکت در آزمون در نمره موثر خواهد بود؟ بسیاری از زبان اموزان می گویند اگر در جایی دیگر ، یا حتی تاریخی دیگر امتحان می دادند نمره ای بهتر کسب می کردند و مثل بسیاری از افراد تئوری توطئه را دلیل عدم موفقیت خود می دانند…

آیا کشور یا زمان شرکت در آزمون در نمره موثر خواهد بود؟

آیا کشور یا زمان شرکت در آزمون در نمره موثر خواهد بود؟

بهانه‌های زیادی می‌شنویم از دانش‌آموزان تافل درباره‌ی دلایل اینکه نمره‌ی مورد نظرشان در تافل را کسب نمی‌کنند، مخصوصاً نمره‌ی ۲۶ به بالا در بخش اسپیکینگ تافل.

یکسری از آن دلایل عبارتند از اینکه: آزمون را در شهر مناسب، کشور مناسب یا حتی ماه مناسب نمی‌دهند. این‌ها تعدادی از دلایلی هستند که چرا دانش‌آموزان در آزمون شرکت کردند و نمره‌ی مورد نظرشان را کسب نکردند.

مهم نیست که تافل را در ایران بدهید یا در کشوری خارجی. ممتحن از سنجه‌هایی مشابه برای نمره‌دهی به پاسخ‌های شما استفاده می‌کند. ماهی که در آن آزمون می‌دهید هیچ ربطی به نمره‌ی فرد ندارد. پس دست از بهانه‌تراشی‌های این چنینی بر دارید.

بهانه‌ی دیگری که می‌شنویم اشاره به این است که ETS (سازمان برگزارکننده‌ی آزمون تافل) فقط می‌خواهد پول‌تان را بگیرد. این حرف بی‌معناست! اگر آمادگی کافی داشته باشید قطعاً می‌توانید نمره‌ی مورد نظرتان را در آزمون تافل و بخش اسپیکینگ تافل به دست آورید.

بهانه‌های دیگری هم وجود دارد که به گوش ما می‌رسد و نقطه‌ی اشتراک میان همه‌ی این بهانه‌ها این است که به چیزی خارج از خود فرد توانایی می‌بخشد؛ چراکه آن‌ها عوامل خارجی را مقصر می‌دانند.

اگر هر موقع متوجه شدید که دارید دنبال دلایل خارجی می‌گردید، باید برای‌تان نشانه‌ی هشدار باشد. دست از بهانه‌تراشی بردارید! اگر نمره‌ی مورد نظرتان را در آزمون تافل نگرفتید به‌خاطر کاری است که انجام ندادید. مشکل از خودتان است.

اگر نمره‌ی مورد نظرتان را در بخش اسپیکینگ تافل کسب نکردید، احتمالاً به این خاطر است که روانی صحبت‌تان به اندازه‌ی کافی خوب نبوده، یا چون لهجه‌ی غلیظی داشتید یا به اندازه‌ی کافی سریع صحبت نکردید یا چون لغات و عباراتی که به کار بردید صحیح نبودند.

و تنها راه برای درست کردن این مشکل، مسئولیت‌پذیری و قبول کردن این است که مشکل برای شما می‌باشد. تا وقتی منکر شوید هرگز به نمره‌ی مورد نظرتان در تافل و بخش اسپیکینگ تافل نخواهید رسید.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.