bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

امروز به این مسپله می پردازیم که تا چه میزان کتاب ها و منابع آموزش زبان موقر هستند و اینکه چرا چیزی که برای آموزش زبان استفاده می کنید مهم است؟ پس با ما تا انتهای مطلب همراه باشید…

چرا چیزی که برای آموزش زبان استفاده می کنید مهم است؟

نظم
خواندن کتابی کسل‌کننده صرفاً برای یاد گرفتن انگلیسی ایده‌ی خوبی نیست. وقتی این کار را می‌کنید نه تنها متنی کلافه‌کننده را می‌خوانید- بلکه متنی کلافه‌کننده را می‌خوانید که درکش هم سخت است. هیچکس نمی‌تواند مدت زیادی را با چنین شکنجه‌ای کنار بیاید. اگر خیلی انگیزه داشته باشید می‌توانید چند روزی را ادامه دهید اما به یک ماه نخواهد رسید.
و شما هم که راهی یادگیری انگلیسی را صرفاً برای چند روز نیاز ندارید. همین حالا هم در موقعیت‌های مختلف چند روزی را صرف یادگیری زبان کرده‌اید و احتمالاً می‌دانید این تلاش‌های نامنظم نتیجه‌ای دربر نخواهد داشت. شما باید تغییری دائمی در شیوه‌ی زندگی خود ایجاد کنید که ضمانت بهبود ثابت باشد.

چرا چیزی که برای آموزش زبان استفاده می کنید مهم است؟
وقف کردن
تصور کنید که طرفدار بزرگ فیلم ماتریکس هستید. (اگر هم طرفدار بزرگ فیلم ماتریکس نیستید، نام فیلم دلخواه خود را در اینجا قرار دهید.) وقتی ماتریکس را تماشا می‌کنید می‌توانید انگلیسی به مراتب بیشتری یاد بگیرید در مقایسه با وقتی که فیلم‌هایی تصادفی و بی‌اهمیت را تماشا می‌کنید.
احتمال بیشتری وجود دارد که چنین فیلمی را صحنه به صحنه تماشا کنید، به هر دیالوگ با دقت گوش دهید (یا اگر زیرنویس آن را دارید، زیرنویس را به دقت می‌خوانید) و به جمله‌بندی آن فکر می‌کنید.
در چنین فیلمی احتمال بیشتری وجود دارد که به دنبال عبارات سخت در دیکشنری رفته و آن‌ها را به مجموعه لغات خود اضافه کنید.
احتمال بیشتری وجود دارد که با تقلید از دیالوگ‌های شخصیت‌های مورد علاقه‌ی‌تان به تمرین تلفظ خود بپردازید (برای مثال دیالوگ مورفیوس که می‌گوید: «متأسفانه، کسی نمی‌تواند بگوید که ماتریکس چیست.»)
طرز برخورد با انگلیسی
در نهایت باید گفت که ورودی جالب به شما اجازه می‌دهد رفتارتان در برابر زبان انگلیسی را تغییر دهید. در ابتدا شاید فکر کنید یادگیری انگلیسی مانند کاری سخت و ضروری- همچون هر روز صبح بیدار شدن و رفتن سر کار می‌ماند. اما وقتی کتاب‌های انگلیسی لذتبخش، فیلم‌ها، برنامه‌های تلویزونی، وبسایت‌ها و غیره را پیدا می‌کنید. یادگیری زبان انگلیسی با خواندن کتابی بامزه، تماشای فیلمی باحال یا برقرار ارتباط با فردی شبیه به خودتان به راهی تبدیل می‌شود تا هر روز خوش بگذارنید.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.