bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

این پست زبان آموزان را به مسیری سوق می دهد که انگلیسی را با اعتماد به نفس صحبت کنند. اما شما باید زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید. اگر می پرسید چطور؟ این مطلب را از دست ندهید…

زبان انگلیسی را با قدرت دنبال کنید

زبان انگلیسی را با قدرت بخواهید

۱- از تحمل اشتباهات سر باز زنید

منظورم این است که اصلاً قبول نکنید. کاری که اغلب انجام می دهم اینست که از سختی گرامر شکایت می کنم و صرفاً امیدوارم که روزی با جملات بی نقص از خواب برخیزم.

از لحاظ روانی تصمیم بگیرید که قرار نیست بگذارید به ساختن آنها ادامه دهید. وقتی این کار را می کنید مچ خود را بگیرید . به یاد داشته باشید که این بخشی از فرآیند است اما همزمان که جلو می روید خود را تصحیح کنید.

۲- در ادا کردن مصوت ها و صامت ها اغراق کنید.

عمداً تلاش کردن برای بیان متفاوت چیزها به مغزتان می گوید که در تلاش هستید برای اینکه از شرّ یک عادت رها شوید. اگر این کار را نکنید دهانتان نهایتاً به روش قبلی برای تلفظ کلمات باز خواهد گشت.

دقیقاً همانطور که صدای یک فرد تنها در شرایط ساکت قابل شنیدن است در مقایسه با وقتی که در کنسرت راک است. وقتی یاد بگیرید که بیش از حد با اغراق صحبت کنید، قادر خواهید بود به صورتی که باید حرف بزنید صدای خود را تنظیم کنید.

۳. فعالانه آن را بخواهید، شما نمی توانید فقط امیدوار باشید که وجود داشته باشد.
شما باید آن را بخواهید. من نمی توانم به جای شما تمرین کنم. حرف دیگری درباره ی این ندارم که بگویم. مقداری وقت بگذارید تا روی آن بیندیشید.

زبان انگلیسی را با قدرت دنبال کنید

۴. صدای خود را ضبط کنید تا خطاهای خود را گوش کنید!
موسیقی دانان دفعات زیادی را در اتاق خود تمرین می کنند و موقع بیرون آمدن احساس وحشتناکی دارند، اما وقتی برای رفقای خود می نوازند، نتیجه اغلب می تواند غیر منتظره باشد. لهجه هم همین حالت مشابه را دارد، گاهی ما در واقع فکر می کنیم که صدایمان بدتر از چیزی است که هستیم، یا برعکس.
گوش کردن به صداهای ضبط شده ی خود به شما اجازه می دهد تا درباره ی آن چه که در واقع جلوی بقیه به نظر می رسید دیدگاهی واقعی داشته باشید.

هزاران تکنیک دیگر وجود دارند که موسیقی دانان برای بهبود کار خود استفاده می کنند که می تواند برای شما به عنوان زبان آموز مفید باشد. همه ی آنها در این مقاله ذکر نشده است اما در حقیقت معلمین و من مکالمه ای داشتیم برای پرداختن به اینکه موسیقی دانان چگونه زبانها را می آموزند و ما از چه رازهایی استفاده می کنیم.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.