ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

در این پست به دو اشتباه بزرگ از نظر مصحح تافل می پردازیم. این متن از زبان یکی از مصححین تافل آورده شده و به اشتباهات رایجی که مخصوصا در راتینگ تافل انجام می شود اشاره می شود.

دو اشتباه بزرگ از نظر مصحح تافل چه مواردی هستند

دو اشتباه بزرگ از نظر مصحح تافل

اشتباهات واقعاً اهمیت دارند، پس می خواهیم متداول ترین آنها را پیش از شروع با شما به اشتراک بگذاریم.

اولی اینست که برای مهارتهای انگلیسی خود از مصحح تان عذرخواهی کنید. می دانیم که شما یک Native Speaker نیستید، پس از ما عذرخواهی نکنید. به این ترتیب باعث می شوید انتظاراتمان از باقی رایتینگ شما پایین بیاید که صرفاً باعث بدتر شدن اوضاع می شود. اشتباه دیگری این است که خشکتان بزند و تقریباً هیچ چیز ننویسید. برخی ایده ها بهتر از این هستند که هیچ چیز ننویسید. وقتی زمان درحال گذر است تلاش به بی نقص بودن نکنید.

یک چیز دیگر: به خاطر داشته باشید که همچنین بخش رایتینگ جامع تافل وجود دارد که کاملاً متفاوت است. در این بخش نظرات و ایده هایتان را نباید شامل کنید، پس مطمئن شوید که برای این بخش جداگانه مطالعه می کنید.

اگر لغات نا آشنا در متن وجود دارند، از متن برای حدس زدن معنایشان استفاده کنید. بیشترین تلاش خود را کنید تا عیناً درباره ی موضوعی که به شما داده شده بنویسید. جملاتی را که ربطی به بیان نظریه ی شما ندارند، شامل نکنید- این جملات بی ربط نمره ی شما را پایین می آورند.

دو اشتباه بزرگ از نظر مصحح تافل چه مواردی هستند

البته، هرچه بیشتر گرامر یاد بگیرید در تصحیح کردن و اجتناب از خطاها همزمان با نوشتن بهتر می شوید، اما هر کسی می توانید اشتباهات کوچک مانند غلطهای تایپی را شناسایی کند که نمره را پایین می آورد.

پس تا می توانید در رایتینگ تمرین کنید:

اما چرا؟ پاسخ ساده؟ نمره ای بهتر می خواهید. البته این تنها دلیل برای تمرین تافل نیست. اگر در آزمون تافل شرکت می کنید، احتمالاً به این خاطر است که می خواهید به دانشگاهی در کشوری دیگر بروید.

دو اشتباه بزرگ از نظر مصحح تافل چه مواردی هستند

تافل بر اساس بسیاری چیزها بنا شده که زبان آموزان خارجی با آنها کشمکش دارند. مطالعه برای تافل شما را برای دانشگاه خارجی آماده می کند. اگر بتوانید نمره ای بالا در تافل بگیرید، احتمالاً به این معناست که آمادگی بیشتری دارید برای محیط دانشگاهی که اساتید از شما می خواهند همیشه راجع به موضوعات ناآشنا بنویسید یا بحث کنید.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.