bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

در این پست راهکارهایی را برای استفاده از شبکه های اجتماعی برای آمادگی آیلتس به زبان آموزان نشان می دهیم. این راهکارها می تواند هم لذت استفاده از شبکه های اجتماعی را برایتان نگه دارد و هم آمادگی آیلتس را برایتان به ارمغان بیاورد…

استفاده از شبکه های اجتماعی برای آمادگی آیلتس چطور انجام پذیر است:

استفاده از شبکه های اجتماعی برای آمادگی آیلتس

استفاده از شبکه های اجتماعی برای آمادگی آیلتس

بیش تر معلم های دوره ی آنلاین آیلتس به شاگردان می گویند تا در طی آموزش امتحانِ خود از رسانه های اجتماعی دوری کنند – و برای این کار دلیل خوبی دارند. جدای از این که رسانه ی اجتماعی برای مطالعه یک حواس پرتی اصلی است، روی چگونگی دریافت، پردازش، و نگه داری اطلاعات هم اثر می گذارد.

 صفحه ی رسانه ی اجتماعی مرکز آیلتس را دنبال کنید
صفحات رسانه ی اجتماعی را که به امتحان آیلتس اختصاص داده شده است، دنبال کنید. مدیران و دنبال کننده های این صفحات معمولاً اطلاعات مفیدی را درباره ی امتحان به اشتراک می‌گذارند. بیش تر چیزهایی که به اشتراک می گذارند از تجربیاتشان به عنوان افراد شرکت کننده در امتحان و قبول شدن در آن است. دنبال کردن چنین صفحاتی روشی عالی است تا شما بیرون از دوره ی آنلاین آیلتس، دانش خود را از امتحان افزایش دهید.

استفاده از شبکه های اجتماعی برای آمادگی آیلتس

 به یک گروه چت ملحق شوید که به دوره ی آیلتس اختصاص داده شده است
با شرکت کنندگان دیگر در امتحان آیلتس ارتباط برقرار کنید و با هم برای این امتحان با ریسک بالا آماده شوید. شما می توانید به دنبال گروه های چتی باشید که برای شرکت کنندگانِ امتحان طراحی شده است و به آن ها ملحق شوید. منابع دوره و نکات را رد و بدل کنید و حتی با افرادی که با مساله ی مشابه شما روبه رو هستند، فقط صحبت کنید. فقط مطمئن شوید که افراد شرکت کننده در گروهِ شما رفتاری دوستانه دارند و با نتایج جلو می روند‌.

 وبلاگی درباره ی تجربه ی دوره ی آنلاین آیلتس
به اشتراک گذاشتن پیشرفت آموزش امتحان خود به طور آنلاین مزایای زیادی دارد. به شما اجازه می دهد تا حواستان به دوره ی فعالیت های خود باشد، از هم کلاسی های آنلاین خود انتقادهای سازنده دریافت می کنید، به شما کمک می کند تا در سراسر آماده سازی های خود باانگیزه بمانید، و چه کسی می داند، شاید حتی به کسی کمک کنید که در آمادگی های خود با سختی هایی روبه رو می شود. وبلاگ نویسی درباره ی دوره ی آیلتسِ خود همچنین روشی را در اختیارتان قرار می دهد تا خلاقیت خود را انتقال دهید و آن را در فعالیت های خود منعکس کنید.

استفاده از شبکه های اجتماعی برای آمادگی آیلتس

 منابع تکمیلی را پیدا کنید
سایت های رسانه های اجتماعی پر از منابع مفید برای دوره ی آیلتسِ شما هستند. ویدئوهای یوتیوب که مفاهیم چالش برانگیز زبان را توضیح می دهند تماشا کنید. متخصصان آیلتس را دنبال کنید تا خود را به آخرین پیشرفت های امتحان برسانید. منابع تکمیلی دیگری را پیدا کنید مانند infographics که درباره ی محتویات امتحان است و ویدئو کلیپ هایی که درباره ی آداب مناسبِ امتحان اسپیکینگ است.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.