bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

به بررسی مفید بودن کلاس های زبان فوق برنامه انگلیسی برای کودکان و بهترین نحوه برگزاری این کلاس ها می پردازیم. اگر شما هم دارای کودک هستید حتما این مطلب را بخوانید…

کلاس های زبان فوق برنامه برای کودکان

آیا کلاس های زبان فوق برنامه برای کودکان مفید است؟

اما کلاس های زبان فوق برنامه برای کودکان چه مزایایی دارند

امروزه، نه تنها بزرگسالان سرشان با ساعتهای زیاد کاری شلوغ است بلکه بچه های در سن مدرسه هم- که مجبور هستند ساعتهای خیلی بیشتری را صرف درس کنند- این چنین هستند. حقیقتی است که کلاسهای فوق برنامه به یک هنجار آموزشی قابل قبول در بسیاری از کشورهای دنیا مخصوصاً در مدارس آسیایی تبدیل شده است. بچه ها اکنون باید با مشکلات به مراتب بیشتری نسبت به هر زمان دیگری دست و پنجه نرم کنند.

اول اینکه شرکت در کلاس های فوق برنامه ی بیش از حد در روزهای هفته و حتی روزهای آخر هفته منجر به کمبود زمان برای بچه ها می شود. در نتیجه زمان کافی برای کسب آرامش از طریق اقدام به سرگرمی جالب نخواهند داشت، برای مثال یادگیری چگونه نواختن یک آلت موسیقی یا شرکت کردن در یک بازی محبوب که می تواند سلامت فیزیکی آنها را مانند سلامت روانی شان بهبود ببخشد. به علاوه به خاطر کمبود زمان، بچه ها دیگر با دوستانشان وقت نمی گذرانند یا در هیچ یک از فعالیتهای بیرون از خانه شرکت نمی کنند. بنابراین توانایی شان برای برقراری ارتباط با دیگران و فقدان مهارت اجتماعی هم اکنون به مشکلات جدیدی برای والدین در هنگام بزرگ کردن فرزند تبدیل شده است.

آیا کلاس های زبان فوق برنامه برای کودکان مفید است؟

دوم اینکه انتظارات والدین از فرزندانشان، بچه ها را زیر فشار زیادی قرار می دهد چون والدین می خواهند که فرزندانشان همیشه نفر اول کلاس باشند و در هر امتحان نمره های خیلی بالا بگیرند. بر اساس حرفهای برخی محققین، مطالعه ی بیش از حد باعث هوشمندتر یا زیرک تر شدن بچه ها نمی شود، اگرچه شرکت در کلاسهای فوق برنامه ی فراوان مانند ریاضیات یا موضوعات علمی می تواند باعث کاهش توانایی ذهنی بچه ها مخصوصاً کودکان کم سن شود برای مثال، بچه های مهدکودکی یا دبستانی به خاطر مقادیر زیاد تمرکز، کمبود خواب یا مضطرب بودن اینطور می شوند.

به عنوان نتیجه، دولت ها و والدین باید دست به دست هم دهندن تا سیستم آموزشی درست کنند که عملی تر، خلاقانه و محیطی عاری از استرس برای بچه هایشان است و کلاسهای فوق برنامه باید ممنوع شده و در عوض با کلاسهای مهارتهای سبک جایگزین شوند.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.