bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

نکته هایی در مورد رایتینگ ایلتس جنرال

مهارت رایتینگ در آزمون ایلتس جنرال و اکادمیک با یکدیگر تفاوت دارند. در این مقاله بصورت خلاصه در مورد بخش جنرال آن توضیحات و نکته هایی برای علاقه مندان تشریح خواهد شد.

Task 1 رایتینگ جنرال:

بخش رایتینگ آزمون ایلتس شامل دو بخش است که از مجموع 1 ساعت زمان مربوط به این بخش، بهتر است 20 دقیقه زمان به این بخش اختصاص یابد. همچنین یک سوم از کل نمره بخش رایتینگ مربوط به این بخش است. غالبا موضوع رایتینگ این بخش، نگارش یک نامه رسمی، نیمه رسمی و یا غیررسمی و با حداقل 150 کلمه است.

نکته1: حداقل کلمات مورد نیاز برای این بخش 150 کلمه است، درصورتیکه نامه شما کوتاه تر از این مقدار است، نمره منفی در برخواهد داشت.

نکته2: نوع نامه می تواند رسمی، نیمه رسمی و غیررسمی باشد، هرچند موضوعات غیررسمی کمتر انتخاب می شوند. با توجه به نوع نامه، لحن و متن مناسبی برای ساخت جملات انتخاب کنید. از جمله موضوعات معمول برای این مهارت می توان موارد زیر را مثال زد: “طرح شکایت از یک شرکت”، “درخواست استخدام و یا انصراف از شغل”، “تشکر و یا عذر خواهی از یک شخص” و…

نکته هایی در مورد رایتینگ ایلتس جنرال

نکته3: اگرچه در بخش رایتینگ، زمان کل (یک ساعت) در نظر گرفته می شود اما توجه داشته باشید که Task 2 رایتینگ از اهمیت و میزان دشواری بیشتری برخوردار است و بهتر است تناسب زمان بندی 20 دقیقه برای Task 1 رعایت شود.

نکته4: با انجام تمرین قبل از آزمون، می توان بصورت تقریبی به میزان نگارش یک نامه 150 کلمه ای پی برد، در موقع آزمون امکان آزمون و خطا و یا شمارش تعداد کلمات نوشته شده خطرناک است.

نکته5: علاوه بر نوع جملات استفاده شده، املای لغات و گرامر جملات نیز اهمیت دارند بنابراین بهتر است از کلمات و جملاتی استفاده شود که از صحیح بودن آن ها اطمینان دارید.

در ادامه مقالات آموزشگاه غیرحضوری زبان رایز، در مورد Task 2 مهارت رایتینگ ایلتس جنرال نیز صحبت خواهیم کرد.

 


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: رضا

A distant tour begins with one step… سفري به طول هزارفرسنگ با يك گام آغاز مي شود...

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.