bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

آزمون آیلتس-IELTS

آیلتس مخفف International English Language Testing Systemبه معنای سیستم بین المللی ارزیابی زبان انگلیسی است. این آزمون یک آزمون استاندارد بین المللی زبان انگلیسی برای افراد غیر انگلیسی زبان است. در حال حاضر این آزمون توسط دانشگاه کمبریج انگلستان، شورای فرهنگی بریتانیا و مرکز آیلتس استرالیا در بیش از 500 مرکز در 120 کشور جهان برگزار می‌شود. این آزمون از طرف موسسات آکادمیک بریتانیایی، کانادایی، استرالیایی، ایرلندی، نیوزلندی و آفریقای جنوبی و همینطور بالای 3000 موسسه ی آکادمیک در ایالات متحده آمریکا و نیز سازمانهای مختلف در سر تا سر جهان پذیرفته می شود. یکی از فاکتورهای پذیرش مهاجر در کشورهایی همانند استرالیا و نیوزلند اخذ نمره ی تعیین شده ازجانب این کشورها در این آزمون است. متقاضیان شرکت در این آزمون با توجه به اهدافشان در یکی از این دو نوع آزمون عمومی General و آکادمیک Academic شرکت می کنند.

اشخاصی که قصد ادامه ی تحصیل در مقاطع بالای کارشناسی در دانشگاههای انگلیسی زبان را دارند باید در نوع آکادمیک این آزمون و افرادی که قصد مهاجرت یا گذراندن دوره‌های کوتاه‌مدت فنی و حرفه‌ای و اخذ دیپلم را در کشورهای انگلیسی زبان همچون انگلیس، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند را دارند، می‌توانند در نوع عمومی این آزمون شرکت کنند. – این آزمون از چهار بخش شنیداری، درک مطلب، نوشتاری و مکالمه تشکیل شده‌است. توانايی شنيداری و مکالمه داوطلبان امتحان آکادميک و عمومی ‌ به‌ روش ‌مشابهی صورت می‌گيرد.

 

بخش شنيداری

این بخش شامل چهار قسمت است،. دو قسمت اول شامل موضوعاتی اجتماعی است و مکالمه بین دو یا چند نفر می‌باشد. دو قسمت دوم شامل موضوعاتی دانشگاهی استبه صورت یک مکالمه چند نفره و یک کنفرانس.

 

بخش درک مطلب

این بخش شامل سه قسمت است: قسمت اول در مورد موضوعات روزمره و اجتماعی است، قسمت دوم در مورد جزوات آموزشی موسسات آموزشی و یا نیاز های رفاهی است، قسمت سوم شامل یک متن بلند با موضوعی عمومی است.

 

بخش نوشتاری

در این بخش دو موضوع به داوطلب داده می شود در موضوع اول داوطلب بایستی نامه‌ای به شخصی فرضی بنویسد و در آن مساله یا مشکلی را شرح دهد. در موضوع دوم داوطلب بایستی نظر موافق یا مخالف خود را نسبت به یک مساله بیان کند.

 

بخش گفتاری

این بخش به صورت یک مصاحبه رو در رو با ممتحن است و شامل سه بخش است: در بخش اول داوطلب باید به سوالات عمومی و شخصی در مورد محل زندگی، شغل، وضعیت خانوادگی و علایقش جواب دهد. در بخش دوم داوطلب باید در رابطه با موضوعی که به او داده می‌شود صحبت کند. قبل از آن یک دقیقه فرصت دارید تا در مورد موضوع فکر کند و یادداشت بردارد. پس از پایان ۲ دقیقه،باید به یک یا دو سوال در مورد موضوع صحبتش پاسخ دهد. در بخش سوم داوطلب باید به مدت ۴ الی ۵ دقیقه با مصاحبه کننده صحبت کند. عموما محور گفتگو موضوعی است که در بخش دوم داوطلب به آن پرداخته است.‌


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: رضا

A distant tour begins with one step… سفري به طول هزارفرسنگ با يك گام آغاز مي شود...

انتشار این نوشته در

1 دیدگاه

  1. اگه میشه یه اشاره ای هم به هزینه های دوره آیلتس بکنید.
    ممنون از سایت خوبتون

    پاسخ شما

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.