bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

این پست امروز بررسی می کند که چگونه یک زبان را بهتر آموزش ببینید؟ چینی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی بسیاری از افراد به دنبال یادگیری یک زبان جدید هستند اما در نهایت از تصمیم خود پشیمان می‌شوند. برخی از همه‌ی قوانین و مفاهیم زبان‌های مختلف وحشت می‌کنند؛ برخی تعهد کافی را ندارند و برخی اصلاً موقعیت‌ نصیب‌شان نمی‌شود. بجز چند مورد استثنایی، یادگیری یک زبان جدید برای خیلی از مردم به سادگی راه رفتن در پارک نیست.

چگونه یک زبان را بهتر آموزش ببینید؟

چگونه یک زبان را بهتر آموزش ببینید؟

چنین چیزی واقعاً نیازمند اشتیاق و تعهد است. هر دستاوردی محصول تلاش زیاد است. در تمام دنیا افرادی وجود دارند که بدون هیچ تفاوتی می‌توانند میان زبان‌ها جابجا شوند.

مسئله‌ی باورنکردنی این است که اغلب آن‌ها این کار را به تنهایی انجام دادند. آن‌ها حتی پا در مدرسه نگذاشتند. خب اگر به تازگی به کشوری جدید رفته اید یا به دنبال کار کردن برای یا مشارکت با شرکتی خارجی می‌گردید یا یادگیری زبان جزو ملزومات مدرسه‌ای/دانشگاهی است، نگران نباشید. تمام چیزی که نیاز دارید اشتیاق، تعهد و تمرکز است. در اینجا به یکسری نکته‌ اشاره می‌کنیم که به شما تسلط عالی در هر زبانی را می‌بخشند.

آنلاین شوید

پیشرفت تکنولوژی یادگیری زبان‌های جدید را حتی ساده‌تر نیز کرده است. اگر می‌خواهید برای مثال در دوره‌ی زبان چینی شرکت کنید، تعدادی اپلیکیشن معتبر و قابل اعتماد وجود دارد که می‌توانید دانلود کرده و برای تکمیل یادگیری خود مورد استفاده قرار دهید. این خیلی مفید است چون به شما کمک می‌کند هرطور راحت هستید یاد بگیرید.

فرهنگ

اگر می‌خواهید زبان چینی را یاد بگیرید، باید راجع به فرهنگ هم بیاموزید. اگر زمان و پولش را دارید، حتی می‌توانید برای چند ماه به سنگاپور نقل مکان کنید. با مردم در آمیزید. دوستان سنگاپوری پیدا کنید که فرآیند یادگیری شما را تحکیم می‌کنند. این خیلی مهم است چون متوجه خواهید شد برخی از قوانین و مفاهیم مربوط به زبان بومی می‌شوند. اگر این کار برای‌تان غیر ممکن است پس به دنبال مرکز فرهنگی بگیردید که از میراث چینی حمایت می‌کند. به آن‌جا بروید و بیشتر بیاموزید.

آن را جالب کنید

یادگیری زبانی جدید به معنای شامل کردن ساعت‌های بی‌پایان برای شخم زدن از میان کپه‌های کتاب نیست. عوض کردن استراتژی‌های یادگیری می‌تواند برای‌تان نتیجه‌ی خوبی داشته باشد. چرا یک نمایش طنز یا مستند چینی تماشا نمی‌کنید؟ بهترین چیز این است که آن را بدون کمک زیرنویس تماشا کنید. آن را به یک عادت تبدیل کنید، برای هر جمعه شب و با گذشت زمان حتی می‌توانید از دوستان‌تان برای پیوستن به شما دعوت کنید. دفعه‌ی بعدی که در رستورانی چینی هستید به زبان چینی غذا سفارش دهید. اسم موسیقی‌دانان مختلف چینی را پیدا کنید و موزیک‌های‌شان را در پوشه‌های مختلف بارگزاری کنید. همزمان که ورزش می‌کنید یا در سفرهای ورزشی به آن‌ها گوش کنید. شاید در آخر نه تنها صحبت‌تان عالی شود بلکه آواز خواندن‌تان به آن زبان نیز خوب شود.

دوستان شما که هستند؟

اگر از زبانی هرگز استفاده نکرده باشید، نمی‌توانید در آن استاد شوید. دوستان جدید پیدا کنید و همیشه به زبان بومی‌شان با آن‌ها صحبت کنید. اگر در فاصله‌ی خیلی دوری از هم زندگی می‌کنید، استفاده از اپلیکیشن‌های تماس تصویری به ارتباط شما کمک خواهد کرد.

چنین تعاملاتی به شما در درک برخی از سردرگم کننده‌ترین جنبه‌های زبان‌ها کمک می‌کند؛ جنبه‌هایی مانند زمان‌ها و قوانین گرامری. همچنین به شما در بهتر کردن لهجه و تلفظتان کمک می‌کند.

مقداری بیش تر تمرین کنید

اگر نکات ذکر شده در بالا برای شما کارساز نیستند، آن گاه صحبت به زبان را در اغلب اوقات در نظر بگیرید. این اعتماد به نفس شما را تقویت می کند‌. از تعدادی حقه های اصلی استفاده کنید مانند گفتنِ صبح بخیر در زبانی که در حال تلاش برای یادگیری اش هستید. بعضی از این اصول را به اعضای خانواده ی خود آموزش دهید، این یادگیری را راحت تر می سازد. اگر شما یک دفتر وقایع روزانه دارید، آن را به زبانی که می آموزید به روز رسانی کنید. این را در پایگاه های رسانه ی اجتماعی خود شامل کنید و پست های خود را به آن زبان توضیح دهید و احتمال دارد که تعریف و تمجیدهایی دریافت کرده و گاهی هم کامنت های کمک کننده دریافت کنید.

لزومی ندارد که یادگیری یک زبان جدید فعالیتی هراس آور باشد.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.