bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

این پست به ۵ زبان برتر برای آموزش به عنوان زبان دوم در مطلب زیر اشاره می کند. اگر دوست دارید زبانی را شروع کنید و هنوز نمی دانید چه زبانی را انتخاب کنید این مطلب حتما می تواند سوال های ذهنتان را پاسخ دهد. پس با ما باشید…

زبانهای برتر برای آموزش به عنوان زبان دوم کدامند؟

5 زبان برتر برای آموزش به عنوان زبان دوم

انگلیسی

انگلیسی زبان بومی بیش از ۴۰۰ میلیون نفر است و تقریباً توسط ۱/۳ از جمعیت زمین فهمیده می شود. این زبانی است که صحبت به آن در شرکت ها و موضوعات مربوط به قسمت تحصیلی و آموزشی ترجیح داده می شود. به علاوه، این واقعیت که انگلیسی گویش بومیِ اینترنت و کامپیوتر ها است آن را به زبانی جهانی تبدیل می کند.

ماندارین

چین کشور بیش از ۱ میلیارد نفر است. ماندارین زبان رسمی مردم چینی است. به این واقعیت اضافه کنیم که کشورهای همسایه ی چین، مانند مالزی، هنگ کنگ، و سنگاپور هم به زبان ماندارین صحبت می کنند. همین طور این زبانی است که توسط بیش ترین تعدادِ مردم روی زمین صحبت می شود.

اسپانیایی

اسپانیایی با داشتن بیش از ۴۰۰ میلیون گویشور بومی، در رده ی چهارمین زبان دنیا از لحاظ بیشترین تعداد گویشور قرار می گیرد. بسیاری از گویشوران اسپانیایی در برخی از دیدنی‌ترین مقاصد جهان برای تعطیلات زندگی می کنند. آگاهی از این زبان دریایی از مقاصد توریستی را باز می کند. به علاوه، اسپانیایی ها از نظر اقتصادی در حال رشد سریع هستند و این بازار خوبی برای شرکت ها و کارآفرینان فراهم می کند.

عربی

نزدیک به ۳۰۰ میلیون نفر گویشور بومی عربی هستند. این تعداد کمی پایین تر از گویشوران بومی انگلیسی است. از نقطه نظر جغرافیایی، زبان عربی عمدتاً در شمال غربی آفریقا و کشورهای آسیای مرکزی به کار می‌رود. گسترش اسلام در دنیا باعث شده عربی خیلی مهم باشد. به علاوه، موفقیت تجاری کشورهای خلیج نیز به محبوبیت زبان عربی به عنوان زبانی تجاری دامن زده است. اگر مشتاق سیاست جهانی هستید یا به حوزه های دفاعی و مربوط به انرژی علاقه دارید باید عربی را بیاموزید.

فرانسوی

وقتی به دنبال کار با سازمان های بین المللی هستید یادگیریِ صحبت به فرانسوی در بین دیگر زبان های برترِ جهانی یک مزیت بسیار بزرگ است. فرانسه پنجمین اقتصاد بزرگ جهان است، که آن را به شریک تجاری مهمی برای خیلی از سرمایه گذاران دارای پتانسیل تبدیل کرده است. فرانسوی در اصل در شمال-غرب کشورهای آفریقایی و اروپا صحبت می شود، پس اگر شما می خواهید تا به این بازارها راه پیدا کنید، دانش فرانسوی ضروری خواهد بود.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.