bigtheme

ویژگی های اصلی زبانشناس به شرح زیر است:

 یادگیری زبان انگلیسی با بهترین منابع و داستان های آموزشی

 افزایش سریع دایره‌ی لغات انگلیسی با روشی ابتکاری

 یادگیری مکالمه زبان انگلیسی و گرامر با استراتژی‌های کارآمد (تکنیک سایه و پنج استراتژی دیگر)

 مناسب برای تمام سطوح، به همراه ترجمه‌ی فارسی مطالب برای مبتدی‌ها

برای مشاهده‌ی آنلاین مطالب آموزش، به قسمت داستان‌ کوتاه انگلیسی وبسایت زبانشناس مراجعه بفرمایید.

برای مشاهده‌‌ی کامل ویژگی های نرم افزار زبانشناس به بخش نرم افزار آموزش زبان انگلیسی اندروید زبانشناس مراجعه کنید.

برای ورود به صفحه‌ی اصلی وبسایت زبانشناس، روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید:

این پست به گزینه های جایگزین برای Google Translate برای کمک به آموزش زبان اشاره می کند که برای کمک به ترجمه کلمات جدید در زبان های مختلف می تواند بسیار مفید باشد. پس با ما همراه باشید…

گزینه های جایگزین برای Google Translate برای کمک به آموزش زبان

گزینه های جایگزین برای Google Translate برای کمک به آموزش زبان

بله، البته که رایگان و به شدت راحت است، اما معایب بسیار زیادی هم وجود دارد – درست نبودن. وابسته بودن به وای فای یعنی این عادت بد در گوگل باعث می شود که همیشه وقتی بیش ترین احتیاج را به آن دارید شما را ناامید می کند، (“ببخشید آقای راننده، می شه فقط یک لحظه نزدیک Starbucks نگه دارید…؟”) و احتمالاً بدترینش این است که واقعاً برای این طراحی نشده است که از عهده ی گرامری به پیچیدگیِ روسی برآید.

یک دیکشنری با کیفیت خوب برای آن دوره، تعاریف قابل اطمینانی را برای شما فراهم می کند، اما اگر به دنبال لغتی در جمع بگردید و بخواهید حالت صفتِ مونث آن را پیدا کنید این همچنان می تواند گیج کننده باشد. اگر فقط یک اپلیکیشن وجود داشت که می توانست این کار را برای ما انجام دهد…

در این جا حداقل تکنولوژی طرف ما است. صادقانه، ما در عصری زندگی می کنیم که فکر کردن درباره ی یک اپلیکیشن یعنی یکی از قبل وجود دارد، که به طور مخصوصی برای زبان آموزان روسی خبری عالی است. در چند سال گذشته، طراحان اپلیکیشن مشغول بازسازی یک دیکشنری بودند تا کاستی های مرتبط با این زبان پیچیده را جبران کند. نتیجه ی این کار Abbyy Lingvo است، که بدون شک یکی از بهترین اپلیکیشن های زبان در بازار است.

Abbyy Lingvo مشابه Google translate است، اما خیلی پیچیده تر. برای هر لغت روسی که به دنبالش بگردید، از داخل تنوعی از دیکشنری های ترجمه ی عمومی، توضیحی، اصطلاحی، و موضوعات تخصصی مثال هایی درباره ی چگونگی استفاده ی آن لغت در جملات واقعی در اختیار شما قرار می گیرد. اما بهترین چیز این است که شما می توانید یک لغت روسی را در هر فرمی جستجو کنید، و فوری جداول کامل گرامریِ تمام صرف لغات، ترکیبات و تنوعات آن را دریافت کنید.

با این حال، احتمالاً مفیدترین ویژگی Abbyy Lingvo این است که علاوه بر جستجوی استاندارد از طریق وارد کردن لغات مورد نظر، اپلیکیشن به شما اجازه می دهد تا با دوربینِ موبایل متن را بگیرید و آن را فوری ترجمه کنید.

دو تا از جزئیات نهایی که باعث می شود حتماً این اپلیکیشن را داشته باشید، اول – این است که Abbyy Lingvo آفلاین کار می کند و در آخر – هیچ هزینه ای برای شما ندارد.


برای یادگیری آسان زبان انگلیسی می توانید از تکنیک‌های کاربردی وبسایت زبانشناس استفاده کنید:

 

نویسنده: مریم ایرانی

You will reap what you plant in your minds farm آن‌چه را که در مزرعه ذهن خود کاشته‌اید درو خواهید کرد

انتشار این نوشته در

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *کلیه حقوق متعلق به وب سایت سرای عالی ترجمه می باشد. - © Hcot.IR & Design استفاده از مطالب با ذکر نام و لینک سرای عالی ترجمه مجاز می باشد.